menu:Grupa Cronmenu:Oprogramowanie dedykowanemenu:Badania rynku i opiniimenu:Usługi lokalizacyjnemenu:Doradztwo biznesowemenu:Wsparcie klientów
menu:

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?


Cron
Cron Sp. z o.o. jest firmą informatyczną, świadczacą usługi związane z produkcją, analizą, audytami, organizacją i integracją systemów informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych. Od 2000 roku, zgodnie z europejskim trendem do uporządkowanych działań, stosujemy w swojej firmie metodykę PRINCE2 do wdrażania wszelkich przedsięwzięć o różnej skali trudności i wielkości. Firma posiada doświadczoną kadrę, która jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu programistycznemu i wdrożeniowemu.
Query
Instytut badawczy Query wywodzi się z branży informatycznej i jest jedną z najmłodszych agencji badawczych w Polsce. Rodowód informatyczny daje nam możliwość posługiwania się własnym, licencjonowanym oprogramowaniem MRPro, do realizacji badań, a także zdolność szybkiego wykorzystywania nowoczesnych technologii, które umożliwiają realizację badań zwiększając ich efektywność.
Locon
Locon Sp. z o.o. jest spółką technologiczną, która od 1995r. działa na rynkach europejskich. W 2001r. firma stworzyła pierwsze gry lokalizacyjne, co nadało jej pozycję pioniera serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) w Polsce. Spółka ponadto świadczy usługi w zakresie serwisów opartych o technologie GSM i GPRS wykorzystujących usługi MMS, SMS i WAP. Realizuje przedsięwzięcia wymagające użycia najnowszych rozwiązań technologicznych i telekomunikacyjnych, głównie dla rynku B2B - operatorów sieci komórkowych, firm z rynku marketingu mobilnego oraz w sektorze rozrywki IT.

[ Grupa Cron ] [ Oprogramowanie dedykowane ] [ Badania rynku i opinii ] [ Usługi lokalizacyjne ] [ Doradztwo biznesowe ] [ Praca ] [ Wsparcie klientów ] [ Mapa ]
© copyright by Cron 2008, all rights reserved