menu:Grupa Cronmenu:Oprogramowanie dedykowanemenu:Badania rynku i opiniimenu:Usługi lokalizacyjnemenu:Doradztwo biznesowemenu:Wsparcie klientów
menu:

Witamy w serwisie internetowym Grupy Cron

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo zajrzeć na nasze strony internetowe.

W dziale Grupa Cron znajdziecie Państwo informacje dotyczące podmiotów wchodzących w skład grupy, obszarów w których działają oraz dane teleadresowe. Zapraszamy także do skorzystania z formularza pytań. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

W części poświęconej Oprogramowaniu Dedykowanemu przedstawiamy informacje dotyczące aplikacji pisanych przez Cron na zamówienie klientów oraz usług oferowanych wg ścisłych wymagań zamawiających.

Badania rynku i opinii to dział opisujący usługi świadczone przez Instytut badań Query. Polecamy przede wszystkim przyjrzenie się absolutnie wyjątkowej na rynku alikacji MRPro pozwalającej na przeprowadzanie wszystkich typów badań.

Dział Usług Lokalizacyjnych opisuje przedmiot działania firmy Locon, lidera na rynku usług lokalizacyjnych w Polsce. Przedstawiamy w nim unikalne platformy namierzania urządzeń mobilnych dedykowane zarówno osobom prywatnym jak i klientom biznesowym.

Szeroko pojęte Doradztwo biznesowe w zakresie IT to druga, oprócz produkcji aplikacji, domena działalności firmy Cron. W dziale zapoznają się Państwo z szerokim wachlarzem usług od analiz, przez audyty do consultingu i wiele innych.

Nie zapominamy także o naszych klientach. W części Wsparcie klientów znajdziecie Państwo odnośniki do wykupionych usług.

Wszystkim tym, którzy marzą o karierze w grupie firm informatycznych polecamy dział Praca.

Ze szczegółową strukturą serwisu zaznajomią się Państwo dzięki Mapie strony.

[ Grupa Cron ] [ Oprogramowanie dedykowane ] [ Badania rynku i opinii ] [ Usługi lokalizacyjne ] [ Doradztwo biznesowe ] [ Praca ] [ Wsparcie klientów ] [ Mapa ]
© copyright by Cron 2008, all rights reserved